Služby

Zabezpečíme, pripravíme a vyzdobíme Vám

Svadby

Zabezpečíme dekoráciu sály, svadobné kytice, kvetinové aranžmány svadobných stolov, interiéru i exteriéru, zapožičiame doplnky – návleky na stoličky, mašle a iné. Postaráme sa o výzdobu auta pre novomanželov i o mnoho ďalších nevyhnutností okolo svadby.

Akcie pre deti

Ak nemáte čas deťom zorganizovať narodeninovú párty, obráťte sa na nás. Postaráme sa o rôzne podujatia v škôlkach i školách - oslavy MDD, zabezpečíme Mikuláša, darčekové balíčky, urobíme deťom diskotéku a zaranžujeme výzdobu tak, aby sme im vytvorili skvelý zážitok.

Firemné akcie

Pomôžeme vám s ich organizáciou. Ozdobíme priestory – hotely, kaviarne, reštaurácie. Zabezpečíme reklamné balíčky pre klientov i obchodných partnerov. Postaráme sa o kvetinovú výzdobu – kytice, ikebany - podľa vašich požiadaviek. Zaobstaráme darčekové koše – potravinové, ovocné a iné. Vymyslíme pre vás vždy niečo originálne. Vytvoríme atmosféru typickú pre vás a vašu spoločnosť.

Darčekové a reklamné predmety

Darčekové a reklamné predmety dodávame našim zákazníkom v najrôznejšej podobe a v širokom sortimente. Našim klientom dodáme široký sortiment darčekových predmetov podľa ich želania k rôznym podujatiam a príležitostiam. Sú výborným reprezentačným spôsobom ako osloviť klienta.